Контроль якостi

Якість завжди була і є основою компанії Ontex. Всі виробничі підрозділи і офіси продажів Ontex Group сертифіковані відповідно до Міжнародного стандарту з управління якістю. Компанія має сертифікат серії ISO 9001 і стандарт BRC, що підтверджує якість і безпеку продукції.

Продукція компанії виробляється за стандартами ISO та EN і проходить триразову перевірку якості кожної партії товару у власній лабораторії Науково-дослідного центру, а також за допомогою незалежних лабораторій. Стандарти експертизи компанії вибудовувалися роками, завдяки чому Ontex завжди була на чолі будь-яких інновацій.
Підхід до оцінки ризику є профілактичним методом для гарантії безпеки продукції, адже це дає можливість завчасно виявляти і контролювати потенційні небезпеки та виробляти безпечні, високоякісні продукти для партнерів і споживачів.

Система виробництва регулярно перевіряється зовнішніми органами з сертифікації, а також клієнтами, які також мають можливість зробити перевірку і оскаржити функціональність та якість товару.
На додаток до зовнішнього аудиту та діалогу партнерства, відбувається контроль стандартів якості на основі ретельного тестування, проактивних проектів, заснованих на глибокому аналізі результатів та звітності KPI.

Використання найкращої сировини для виготовлення продуктів має фундаментальне значення для компанії. Тісна співпраця з постачальниками дозволяє забезпечити високу якість і надійність товарів для роздрібних партнерів і кінцевих споживачів, адже те, звідки і як постачається сировина, має суттєвий вплив на хімічний склад та фізичні характеристики товару.
Ефективне управління відносинами із постачальниками згідно із системою ISO, внесення змін у практику відповідно аудиту для покращення подальшої діяльності сприяє постійному вдосконаленню сировини та послуг.

Компанія безперервно працює над удосконаленням якості своїх товарів та гарантує, що усі продукти, представлені нею на ринку, є безпечними для використання та виготовленими згідно законодавства.