Iнновації

Ontex об'єднує креативність, технології та розуміння потреб споживачів.
Компанія приділяє велику увагу дослідженням і розробкам нової продукції. Дослідницькі групи розташовуються в кожному з основних виробничих центрів компанії, а також в її штаб-квартирі в місті Зеле. Всі виробничі відділення мають своє лабораторне обладнання для контролю якості продукції, що дозволяє забезпечити повну відповідність продукції усім вимогам та міжнародним стандартам перед відправкою клієнтам.

Департамент Досліджень та Розвитку компанії Ontex - місце, де ідеї втілюються в нові концепти і унікальні продукти. Ontex має три глобальних центри Досліджень та Розвитку, які розташовані в Бельгії та Німеччини.

Також компанією було створено співтовариство талановитих фахівців - співробітників компанії - з усіх куточків світу для забезпечення постійного припливу ідей, інновацій, удосконалення продукції Ontex з точки зору якості, зручності, безпеки та здоров'я.

Завдяки високо результативній роботі маркетингових служб та їхній тісній співпраці із департаментом Досліджень та Розвитку, ідеї й побажання споживачів та розробки нової продукції йдуть пліч о пліч. Це гарантує, що якість та функціональність нашого продукту відповідає очікуванням споживачів, що сприяє їхній лояльності до наших продуктів і брендів.

Деякі інноваційні рішення, розроблені компанією Ontex:

Компанія Ontex серйозно ставиться до проблем навколишнього середовища і безперервно намагається зменшувати свій вплив на нього за допомогою:

  • Поліпшення якості та рівня комфортності нашої продукції
  • Зниження викидів парникових газів
  • Роботи з постачальниками розпушеної целюлози, які працюють за сертифікованими програмами управління лісовим господарством
  • Прагнення до переробки більшої кількості виробничих відходів.