Ontex Україна

Офіційним імпортером продукції Helen Harper в Україні є компанія «Ontex Україна», що входить до європейської групи компаній Ontex BVBA – провідного європейського виробника гігієнічної продукції разового використання для дітей, жінок та дорослих.

Місія Ontex

Ми прагнемо того, щоб досягти найвищого рівня якості в обслуговуванні клієнтів, створити довірчі відносини між покупцями, клієнтами компанії та її співробітниками, які є основною цінністю компанії. Для нас немає нічого важливішого, ніж задоволення попиту наших клієнтів на якісні товари та обслуговування. Ми усвідомлюємо, що кожен покупець – індивідуальний, із власними побажаннями та потребами, і наша мета – запропонувати рішення, що відповідають потребам кожного покупця. Це дозволяє нам покращувати і вдосконалювати продукцію нашої компанії, підвищуючи тим самим довіру наших споживачів.

Група компаній пропонує широкий асортимент товарів для догляду за дітьми і гігієнічних товарів для жінок європейського виробництва, а також є основним постачальником засобів гігієни для людей, які страждають нетриманням, вироблених відділом медичної продукції компанії.

Розпочавши свою діяльність у 1979 році в містечку Зеле (Бельгія) у якості сімейного бізнесу, на сьогодняшній день компанія Ontex є масштабним міжнародним виробником, має 14 заводів і 22 торгових представництва у різних країнах світу: у Західній та Східній Європі, на Близькому Сході, в Австралії та Китаї. Продукція компанії Ontex продається більш ніж у 100 країнах світу, а фінансовий обіг компанії у 2013 році складав €1,4 млрд.

Принципи Ontex

Наша компанія приділяє особливу увагу якості своєї продукції, сервісу та інноваціям. Одним із основних критеріїв компанії є прагнення мінімізувати вплив виробничої діяльності на навколишнє середовище. Ми пропонуємо своїм покупцям і клієнтам продукцію, що користується попитом у поєднанні із конкурентоспроможною ціною і високим рівнем ведення бізнесу, що є основною складовою частиною успіху Ontex.

Виробничі комплекси компанії стратегічно розташовані таким чином, щоб забезпечити швидку і якісну доставку кожному покупцеві в будь-якій країні світу. Компанія Ontex приділяє велику увагу дослідженням і розробкам нової продукції. Дослідницькі групи розташовуються в кожному з основних виробничих центрів компанії, а також в її штаб-квартирі в місті Зеле. Всі виробничі відділення мають своє лабораторне обладнання для контролю якості продукції, що дозволяє забезпечити повну відповідність продукції вимогам до якості перед відправкою клієнтам.