Про нас - Helen Harper

Helen Harper – це унікальний бренд, що охоплює повний спектр одноразових виробів і пропонує найширший ряд гігієнічної продукції. Всі продукти торгової марки Helen Harper зроблені за новітніми технологіями і забезпечують максимальний комфорт при використанні.

Для кожної дівчини, жінки, мами і малюка дуже важливо відчувати любов, тепло і турботу. Продукція Helen Harper створюється під контролем фахівців у галузі жіночої та дитячої гігієни, щоб зробити життя близьких нам людей максимально комфортним та зручним.

Helen Harper пропонує якісні рішення для гігієни жінок та дітей, а також продукцію для всієї родини: паперові хусточки, ватні диски та ватні палички.

Для дітей

На сьогодні компанія пропонує традиційні
дитячі підгузники, вологі серветки, трусики
для активних малюків, а також одноразові
пелюшки.
Дитячий асортимент Helen Harper постійно
поповнюється, завдяки чому догляд за
малюком перетворюється на величезне
задоволення і займає мінімум часу.
Підгузники Helen Harper створені для захисту
вашої дитини протягом перших років її життя.
Анатомічна форма підгузника повторює форму
тіла дитини, що забезпечує ідеальне прилягання,
а еластичні боковинки не сковують свободу
рухів малюків. М'який верхній шар підгузника
пропускає повітря, ніжні манжети навколо
ніжок додатково захищають від протікань,
стрічка-липучка на підгузнику
багаторазового використання.

Для жінок та мам

Гігієнічні прокладки Helen Harper в асортименті: класичні, анатомічні, ультратонкі, стрінги, «гелеві», а також є прокладки в індивідуальній упаковці – на кожен день; тонкі, ультратонкі із сіточкою та ультратонкі із «шовковою» поверхнею – на критичні дні.
Прокладки з додатковим м'яким зовнішнім шаром, що дозволяє не відчувати прокладку, а також – з перфорованим зовнішнім шаром, що забезпечує відчуття сухості протягом дня. Липка стрічка утримує прокладку на місці навіть під час занять спортом.
Для мам в асортименті є лактаційні прокладки. Завдяки використанню матеріалів високої якості, прокладки не подразнюють шкіру, прилягають до тіла і фіксуються до білизни.